Протиугінні системи VAM SYSTEM

Babayka

New member
Студія захисту автомобілів від викрадення VAM System працює з 1996 року під контролем кращих Європейських спеціалістів. Досвід наших колег з Європи ми переносимо і в Україну, тому гарантуємо якість і надійність наших протиугінних систем та унікальне встановлення Будь яких інших сигналізацій.

Компанія VAM System унікальна тим що вона прийшла з заходу, а не як більшість компаній зі сходу. Працюючи напряму з дилерами самих відомих марок автомобілів ( Toyota, Lexus, Honda, Volkswagen, Hyundai, Kia, Land Rover, Jaguár, BMW, Mercedes) ми вивчали можливості і варіанти для створення саме протиугінних систем. Після років досліджень та тестів ми знайшли «золоту середину» та створили продукт який блокує 7 ланцюгів в автомобілі. Цей показник забезпечує найкращий захист для авто та не впливає на роботу «бортових систем» і не приводить до запису помилок в автомобілі. А саме 7 ланцюгів забезпечують захист який ні один злодій не зміг побороти. Існуючи на ринку з 1996 року і встановивши наші протиугінні системи на більш ніж 40 000 автомобілів ми не зафіксували ні одного випадку викрадення.
Наші сервісні центри відрізняються від тих які ви звикли бачити. В нас світлі, чисті та просторні приміщення в яких немає плям мастила та кучі пилу. Чашка кави та приємна розмова, це те з чого починається спілкування з нами.

Ми готові надати вам всю інформацію яка вас буде цікавити, служба підтримки працює цілодобово. Ще небуло питань які були пов’язані з захистом автомобілів і ми не мали відповіді на них. В нас сімейна фірма і ми цінимо кожного працівника і кожного клієнта. Прийшовши один раз до нас ви прийдете і наступний.

https://www.vam-system.com.ua

м. КИЇВ, вул. МАШИНОБУДІВНА, 41-Б

+38 (096) 44 333 44

+38 (073) 44 333 44
 

Dunkan

New member
Гарні системи захисту.
На минулому авто була встановлена R1, було 2 спроби викрадення без результатно!!! Зараз планую придбати нове авто і встановити вже VAMPIRE Lite + GPS
 

Rumbiziy

New member
Гарні системи захисту.
На минулому авто була встановлена R1, було 2 спроби викрадення без результатно!!! Зараз планую придбати нове авто і встановити вже VAMPIRE Lite + GPS
У меня уже почти год стоит VAMPIRE Lite + GPS (последний недавно только добавил) в паре с сигнализацией. Вообще штука классная, сигналка оповещает о попытке, антиугонка не дает и шанса на скорость угона. Реально система огонь!
 

AlexPopov

New member
Почитав відгуки і встановив собі систему. Хлопці дуже уважно до деталей, до прохання де поставити та як. Робили все дуже ретельно та професійно. Після роботи салон чистенький, все ідеально зроблено. Система працює як часи. За таку ціну - це просто ТОП захист авто!
 
Сверху